Lietuvos pašto kodų paieška
* Užpildykite tik tuos laukelius, kuriuos žinote

Paštomatai Lietuvoje

Jau ne vienerius metus Lietuvoje veikia siuntų paštomatai, kurių pagalba galima lengvai ir be kontakto su žmogumi gauti siuntas ir jas siųsti. Visų paštomatų veikimo principas labai panašus, skiriasi tik detalės. Norėdami greitai, patogiai ir be eilių išsiųsti siuntą, nepamirškite paštomatų paslaugos. Siuntėjas užregistruoja siuntą bendrovės tinklalapyje nurodant gavėjo telefono numerį ir palieka siuntą paštomate. Įmonė siuntas reguliariai surenka ir nusiunčia į pasirinktą paštomatą, o adresatas gauna SMS žinutę su informacija apie paštomato vietą ir durelių atidarymo kodu. Siuntimo išlaidas apmoka siuntėjas. Jei gavėjas yra prekės pirkėjas, kai kuriais atvejais leidžiama atsiskaityti už ją paštomate. Paspaudę konkrečią bendrovę galėsite susipažinti su jos ypatumais.

VENIPAK paštomatai VENIPAK paštomatai

Venipak bendrovės paslaugos išsiskiria tuo, kad galima naudotis ne tik paštomatais, bet ir atsiėmimo punktais. Taip pat bendrovė teikia papildomas paslaugas: pakavimas, sandėliavimas, krovinių gabenimas.

DPD paštomatai DPD paštomatai

DPD paštomatai yra patogūs ir išbarstyti po visą Europą, dėl to tarptautiniai siuntiniai su šia bendrove siunčiami greitai ir patogiai.

LP EXPRESS paštomatai LP EXPRESS paštomatai

LP Express yra Lietuvos pašto prekės ženklas. Prie jau esamų pašto paslaugų teikiama paštomatų paslauga. Paštomatai įrengti visoje Lietuvoje, į juos siuntas galite siųsti ir pašto skyriuose.

OMNIVA paštomatai OMNIVA paštomatai

Estijos bendrovė Omniva veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Orientavimasis į Baltijos šalis paspartina siuntų tarp šių šalių paskirstymą ir gali konkuruoti gera kaina. Omnivos terminalų tinklas yra labai platus.

ITELLA SMARTPOST paštomatai ITELLA SMARTPOST paštomatai

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje veikianti bendrovė Itella siūlo naudotis jos Smartpost paštomatais greitam siuntų pristatymui adresatams. Visi Smartpost paštomatai yra patalpose, dėl to nei prekės nei Jūsų pirštai žiemą nesušals.

Siuntos autobusais Siuntos autobusais

Jei Jūsų poreikių netenkina paštomatai, nesinaudojate išmaniosiomis technologijomis, autobusų stotis nėra toli Jūsų namų, siunčiate nestandartinių išmatavimų siuntą ir Jums reikia pristatymo tą pačią dieną – išbandykite siuntimą autobusais.

Pašto kodai (pašto indeksai) - tai raidžių ir skaičių derinys, kurį suteikia Lietuvos paštas konkrečiam adresui ar gretimų adresų grupei, pašto siuntų paskirstymo palengvinimui. Siuntos ir kroviniai turi būti siunčiami tik su nurodytu pašto kodu.